A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Velká Británie - Diskuze

Původní dotaz

Vízum do Anglie pro občany třetích zemí

| maupocka
maupocka
Dobrý den,

prosím o radu, manžel je občan Ukrajiny s trvalým pobytem na území ČR. Chtěli bychom jet na poznávací zájezd do Londýna. Nevíte někdo, zda musí žádat jako rodinný příslušník občana Evropské unie o vízum?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
02.04.2018 19:22 94.195.38.***

Dobrý den chtěl bych se zeptat, mám přítelkyni z Maroka a chtěl bych pro ni vyřídit visum ,problém je ale vtom že ziji v uk a chtěl aby přijela sem zamou, mohli by jste mi poradit jak mám postupovat prosím??

Neregistrovaný uživatel
18.02.2016 16:00 90.196.185.***
vízum 

Dobrý den, mam dotaz ohledně vízum v Uk s Čr. Jsem jako aupair v Lodnýně a mam insurence nuber ale nepracovala jsem tady nikdy nemam, nemám žadnou smlouvu, jenom mam to číslo. Budu už tu registrovana, že se mě vízum týkat nebude? děkuji za odpověd. :-) :-) :-) :-) :-)

• Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
18.12.2015 10:41 66.102.9.***
Vizum 

Dobrý den chtěla bych zeptat když jsme cizinci s trvalým pobytem v česko podnikáme můžeme cestovat do anglie bez vizu.když ne tak jak můžu dělat vizu kolík to trvá děkuji

• Anonym (6)
  • Anonym (19)
LIli
03.08.2015 16:11 89.177.96.***

Mohu jet do anglie bez viza jestliže pracuji u česke firmy,
je občan Ukrajiny s trvalým pobytem na území ČR

Admir
02.10.2014 15:59 78.102.60.***
Viza 

Dobry den musim mit vizum do anglie když mam přechodne bydliště v česku a jsem rodinny přislušnik eu a jsem řidič kamionu a jsem z bosny a hercegoviny.děkuji O:-) O:-)

• Anonym (10)
Dung Pham Viet
09.10.2013 20:37 88.103.154.***
vízum 

Dobrý den,
jsem student střední školy a jedu do Anglie na dva týdny se školou. Jsem vietnamský občan s trvalým pobytem v ČR a chtěl bych se zeptat prosím, jestli potřebuju vízum, nebo jestli stačí studenstké potvrzení ? Děkuji za odpověd

• Anonym (30)
Andrij
31.10.2010 15:37 78.80.194.***
Stashko 

Dobrý den,

prosím o radu, ja je občan Ukrajiny s vizoju podnikatelja na území ČR. Chtěli z manghelkoju jet do kamarada na 90 dniv do Londýna. Nevíte někdo, zda musí žádat jako o vízum?
Kolik to bude stat peniz? Yak to moghna budet udelat?

• Anonym (1)
  • Anonym (8)
jandula
04.05.2010 14:51 88.100.127.***

mám podobný problém... ale ja jsem ukrajinka a chci s přítelem čechem jet na týden do londýna, vyhrál zájezd, jenže nevím jak je to s vízou...

• Anonym (2)
  • Anonym (12)
maupocka 24.02.2010 16:52

Dobrý den,

prosím o radu, manžel je občan Ukrajiny s trvalým pobytem na území ČR. Chtěli bychom jet na poznávací zájezd do Londýna. Nevíte někdo, zda musí žádat jako rodinný příslušník občana Evropské unie o vízum?

• Anonym (1)
  • Anonym (17)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu