A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Velká Británie - Diskuze

Původní dotaz

Ubytování v Londýně

| Ivet a Vlada
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máte zkušenosti s nějakými hotely v centru Londýna (1. a 2. zóna). Chystáme se na 4 noci a je to opravdu složité. Máte někdo zkušenost s hotelem Holland inn na Holland road nebo s Eden Plaza na Queensgate u Natural history museum? Našla jsem je na Student agency a konkrétně Holland inn by nás vyšel kolem 10 000...Děkuji za odpověď a doporučení... :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ivet a Vlada
22.04.2009 10:40 83.208.204.***
Ubytování v Londýně 

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máte zkušenosti s nějakými hotely v centru Londýna (1. a 2. zóna). Chystáme se na 4 noci a je to opravdu složité. Máte někdo zkušenost s hotelem Holland inn na Holland road nebo s Eden Plaza na Queensgate u Natural history museum? Našla jsem je na Student agency a konkrétně Holland inn by nás vyšel kolem 10 000...Děkuji za odpověď a doporučení... :-)

Ivet a Vlada
22.04.2009 11:17 83.208.204.***
RE: Ubytování v Londýně 

Jsou to 2* hotely, bylo mi řečeno, že je lepší jít to 3*...V agentuře mi řekli např. hotel Ambassadors také oblast Kensington, ale při čtení recenzí dopadl hotel ještě hůř...Zkušenosti s žádným hotelem ve Student agency neměli, čili mi ani moc neporadili...Otázkou je, jestli recenzím na netu věřit?

fiona 22.04.2009 11:54
RE: RE: Ubytování v Londýně 

MOžná, kdybyste se podívali asi o 7 řádek dolů, je tam téma Ubytování a tam byste třeba našli něco, co by se vám hodilo. Já myslím, že 10 000Kč za 4 noci v 2* hotelu je moc, já byla v listopadu na 4 noci za 7 800 Kč, v centru, u metra.Vše popsáno v onom tématu a v recenzích.

Ivet a Vlada
22.04.2009 13:01 83.208.204.***
RE: RE: RE: Ubytování v Londýně 

Hotel, co jsme vybrali, stojí přesně 9270,-, je blízko stanice metra Kensington (Olympia) přímo na Holland road...co myslíte o téhle lokalitě?

ludva
28.04.2009 14:19 83.240.50.***
RE: RE: RE: RE: Ubytování v Londýně 

Vrátili jsme se z Londýna 17.4.,spali jsme v hotelu Premier West je to část Londýna Hamersmit.Je to na dobrém místě,
blízko metro a autobusu.Hotel se nachází 2 zóně.Byli jsme na 7 dní (6nocí)a za hotel zaplatili kolem 11 000 pro 2 osoby.Dali nám pokoj který se nám moc nelíbil,ale druhý den nám bez problémů pokoj vyměnili.
V Londýně je dražší ubytování než třeba v Paříži.Mějte se :-) :-)

ludva
28.04.2009 14:37 83.240.50.***
RE: RE: RE: RE: RE: Ubytování v Londýně 

Podívejte se www.Pelikan.cz mají tam zajímavé nabídky ubytování.Přeji Vám ať máte dobrou ruku na výběr hotelu. :-P :-P

olinas 28.04.2009 22:13

Zkuste se podívat do nabídky agentury GEOS Travel,
http://www.geosck.cz/londonhotel/; nabízejí hotely, se kterými mají dobré zkušenosti a klientovi ochotně poradí. Vybrali jsme si z nabídky hotel Huttons, tak po pobytu začátkem června můžeme poreferovat, jak jsme byli spokojeni (poloha je rozhodně fajn, velice blízko Victoria Station, kam jede autobus z letiště London Luton).

Ivet a Vlada
04.05.2009 19:00 83.208.204.***
RE: Ubytování v Londýně 

Díky všem za rady!!! Nakonec jsem si už hotel vybrala. Je v 1. zóně blízko metra Bayswater a Queensway(The Duke of Leinster), severně a kousíček od Hyde parku. Zvažovala jsem ještě mezi hotely jižně od Hyde parku, blízko metra Earl´s Court...Ale myslím, že vyhraje ten Duke :-). Co myslíte na lokalitu Bayswater a Queensway??? Máte někdo zkušenost? :-)

chorchie
11.05.2009 19:22 89.176.1.***
B&B Kings Cross 

Ahoj, my jsme byli v Londýně před týdnem. Lidi, kteří žili v Londýně, nám doporučili oblast Kings Cross. Je to tam plné B&B, 5 nebo 6 linek metra a z Lutonu tam jede vlak. Ceny jsou různé. Bydleli jsme v European hotel, dvoulůžák za 65 liber se snídaní. Pokoj byl malinký, ale stejně jsme ho měli jen na přespání. Snídaně celkem bohatá anglická. B&B na KingsCross jsou velmi lehce vygooglovat.

fiona 01.06.2009 20:23

Před 20 hodinami jsem se vrátila z Londýna, opět byl hotel Apollo a opět veliká spokojenost, dokonce jsme měly ještě lepší pokoj než minule a všichni byli na nás velice milí, pamamtovali si nás z loňského listopadu a když jsem jim řekla, že přijedu znovu letos v srpnu, dostala jsem ujištění, že prý dostaneme ještě lepší pokoj, což už snad ani není možné :-) :-) Let se SKYeurope tam i zpět přesně na čas, počasí v Londýně bylo super, prý včera byl nejteplejší den v v tomto roce. Bus 757 z Lutonu na Marble Arch- zpáteční jízdenka- 19 liber.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu