A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Velká Británie - Diskuze

Původní dotaz

Ubytování v Londýně

| Ivet a Vlada
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máte zkušenosti s nějakými hotely v centru Londýna (1. a 2. zóna). Chystáme se na 4 noci a je to opravdu složité. Máte někdo zkušenost s hotelem Holland inn na Holland road nebo s Eden Plaza na Queensgate u Natural history museum? Našla jsem je na Student agency a konkrétně Holland inn by nás vyšel kolem 10 000...Děkuji za odpověď a doporučení... :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ŠárinkaK
16.05.2010 22:02 90.176.74.***
RE: ubytování????? 

My jsme bydleli v hotelu Euro hotel Clapham,je to blízko metra černé barvy a do O2 arény se dostaneš metrem šedivým a vystoupíš na stanici Nort Greenwich a jsi na místě.

Rosina
16.05.2010 20:15 213.191.119.***
RE: HOTEL v Londýně 

Musím souhlasit,v tomto hotelu jsme byli 4 noci a platili jsme 163liber.Bylo to tam super,blízko metra.Objednávala jsem ho také přes internet.

STEFIINO
15.05.2010 21:22 85.207.160.***
HOTEL v Londýně 

Musím doporučit hotel Euro hotel Clapham na adrese 80-81 Clapham Common South Side, Clapham, který je opravdu na dobrém místě. Za dvoulůžko na jeden týden (6 nocí) jsme platili 314 Liber, což se mi zdálo dost dobrý. Má to vlastní koupelnu, standard zařízení.. minulý rok jsme dali za podobný hotel dvojnásobek a to jen proto,že byl v 1 zoně. tenhle je ve druhý. Kousek od hotelu je metro a komplet všechny služby včetně obchodů. Fakt doporučuji.mimochodem, dá za objednat přes www.booking.com

ŠárinkaK
13.05.2010 21:21 213.191.119.***
RE: ubytování????? 

Jestli vydržíš do zítra,tak ti napíšu trasu,jak se tam dostat. :-)

petulll
13.05.2010 09:23 79.170.254.***
ubytování????? 

prosím o radu. v červnu jedeme na koncert do londýna - O2 aréna. zároven bychom behem týdne chteli projít památky v londýně. Kde bude nejlepsi se ubytovat, v ktere casti londyna, pripadne doporucte i hotel, tak aby to bylo blízko O2 arény, a zároven blízko s dobrým spojením do centra mesta k památkám? Nemám ani ponetí jestli je O2aréna v centru mesta , takze budu moc rada za kazdou informaci.

Ondře j
08.05.2010 11:53 85.161.121.***
RE: RE: RE: Re: Levné ubytování v Londýně 

Hezký den, po rezervaci již nebylo nutné vůbec nic dělat. Za ubytování jsem zaplatil hotově až v hotelu. Stále radši používám hotovost nežli platební kartu, ale ani platba kartou samozřejmě není problém. Zdravím a přeji pěkný zážitky z Londýna! Ondra

ŠárinkaK
13.04.2010 18:14 213.191.119.***
RE: RE: Re: Levné ubytování v Londýně 

Jo to jsem zadávala,takže je to v pohodě.Děkuju za odpověď

umad
13.04.2010 13:05 213.220.196.***
RE: RE: Re: Levné ubytování v Londýně 

Pokud jsi při rezervaci zadávala číslo karty,což předpokládám, tak autorizace prostě jen znamená, že si zkontrolujou, jestli jsou tam vůbec nějaké money a jestli sis číslo karty nevymyslela.

ŠárinkaK
13.04.2010 07:28 90.182.212.***
RE: Re: Levné ubytování v Londýně 

Dobrý den,jsem ubytovaná v hotelu Euro Hotel Clapham,jako zde uvádí Ondřej.hotel má v platebních podmínkách,že si hotel rezervuje právo provést předběžnou autorizaci vaší kreditní karty ještě před příjezdem.Mám pro to něco udělat nebo se mi hotel ozve?Děkuji za odpověď

TomasL
24.02.2010 15:10 213.151.76.***
Tip na hledání ubytování v Londýně 

Dobry den, mohu Vam vřele doporučit server www.a-london.eu/cz. Behem lonskeho roku jsme ho s kolegou pouzili k rezervaci ubytovani nekolikrat a vzdy maximalni spokojenost. Na strankach si muzete zvolit ruzne typy ubytovani a jejich filtrovani ci razeni, vetsinou platite az po dojezdu na hotel, vse je online, takze Vam potvrzeni dorazi behem par vterin po odeslani objednavky. Preju krasny zazitky v Londyne.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu