A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Velká Británie - Diskuze

Původní dotaz

Ubytování v Londýně

| Ivet a Vlada
Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli máte zkušenosti s nějakými hotely v centru Londýna (1. a 2. zóna). Chystáme se na 4 noci a je to opravdu složité. Máte někdo zkušenost s hotelem Holland inn na Holland road nebo s Eden Plaza na Queensgate u Natural history museum? Našla jsem je na Student agency a konkrétně Holland inn by nás vyšel kolem 10 000...Děkuji za odpověď a doporučení... :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jirka P.
27.07.2010 22:56 89.203.130.***
RE: RE: Levné ubytování 

V tomhle vlákně mě zaujal jenom ten penzion u té slovenské paní, ale to už se mi zdá dost daleko.
Nezdá se mi špatný tohle: http://www.belgravehousehotel.com/location.html
cena pro dva za tři noci 135 liber a je kousek od Buckinghamu a taky od zastávky kde staví studentagency

fiona 27.07.2010 14:38
RE: Levné ubytování 

Připadá mi, že je zde na ubytování tipů dost, stačí si jen vybrat ( a samozřejmě přečíst i starší příspěvky) :-) :-)

Jirka P.
27.07.2010 11:16 89.203.199.***
Levné ubytování 

Zdravím,
chystáme se s kamarádem v září na pár dní do Londýna, tak scháníme nějaké levné ubytování, hostel by jsme viděli až jako poslední možnost. Můžete mi prosím někdo doporučit nějaké ubytování?
Chystáme se na 3 noci, vzdálenost tak do 3km od centra a to hlavní - cena rádi by jsme se vešli do 150 liber za 2 osoby a 3 noci.
Předem moc děkuju ta doporučení

fiona 24.07.2010 08:32
RE: RE: RE: odkaz - ubytovani 

Jelikož jsem si včera zabukovala letenky do Londýna na listopad, trochu jsem přemýšlela o tomto pensionu, přece jen cena 18 liber za noc zní velice lákavě, že bych tedy vynechala můj oblíbený hotel Apollo? Tak jsem si to spočítala. Pojedeme 2, čili 36 liber za noc, budeme 4 noci, což je na koruny asi 4400 Kč, hotel Apollo stojí 6000Kč, s vlastní koupelnou a WC, snídaně v ceně a 2 stanice od Marble Arch. Čili úspora 1600Kč ( na osobu 800 Kč) už tak výhodná není. Tímto nechci nikoho zrazovat od toho pensionu, ale je dobré si vše předem spočítat.Takže jsem se rozhgodla opět pro hotel Apollo, bude to můj 5.pobyt v něm :-D :-D

petullliiiii
22.07.2010 18:54 79.170.254.***
RE: RE: odkaz - ubytovani 

to je pravda,take nemam rada ubytovani typu spolecne socialky, ale muzu rict ze tady to vubec nevadilo. Za celou dobu jsme nemeli problem s tim, ze by bylo obsazeno, bylo porad uklizeno, na to si dava pani pozor. Pres den tam stejne nejste, potrebujete jenom rano wc a koupelnu a vecer totez, za celou dobu jsme se jen jednou potkali s holkou co bydlela ve vedlejsim pokoji. Videla jsem hotely se spolecnou socialkou na chodbe za dvojnasobnou cenu, takze asi tak. Za ty prachy ani clovek nemuze nic lepsiho chtit, jsem sama dost vybirava a urcite bych nedoporucovala, kdybych nebyla spokojena. Jsou tam dvoje zachody a sprchy, jedny v prizemi, jedny v patre. Tech pokoju tam pronajima tak strasne malo,tudiz tam vleze tak malo lidi, ze fakt don´t stress.

fiona 17.07.2010 16:59
RE: odkaz - ubytovani 

Možná by bylo dobré zmínit, že v tomto pensionu je společné WC a koupelna na chodbě, aby někdo nebyl nepříjemně překvapen. Z jejich stránek to nelze vyčíst, zeptala jsem se tedy mailem přímo majitelů a toto mi odpověděli. Nevadilo by mi, že do centra je to metrem 30 minut, ale přece jen společná koupelna a WC mi vadí, škoda, jinak to vypadá velice pěkně.

petulllllli
15.07.2010 19:12 79.170.254.***
odkaz - ubytovani 

http://penzionlondon.webnode.com/

tak tady je odkaz, sory ze tak pozde, moc casto sem nechodim.

take velke plus ze nam vysvetlila presne cestu z letiste.I kdyz pokud pojedete taxikem, nebudete to potrebovat. My bychom priste brali uz jen taxik, autobus jsme vyuzili kdy jsme prileteli,z letiste na stanici MarbleArch vysla jizdenka draz nez letenka z bratislavy do londyna. Mazec. Zpatky nam pani domaci objednala taxika, a vyslo to dokonce o neco levneji nez busem, polovina usetreneho casu a bez nejakych stresu. Leteli jsme z Lutonu

studna321
11.07.2010 14:12 81.200.57.***
RE: RE: RE: RE: Re: Levné ubytování v Londýně 

Dobrý den,tako scháním ubytování v Londýně.
Máte prosim nějaký kontakt na tu paní???
děkuji
Anna

lenka sm
02.07.2010 09:17 91.106.222.***
RE: RE: RE: Re: Levné ubytování v Londýně 

ahojky, prosim te mohla bys mi napsat kontakt na tu pani, nebo jestli ma nejaky stranky?? diky moc

petullie
26.06.2010 10:49 79.170.254.***
RE: RE: Re: Levné ubytování v Londýně 

musim souhlasit a doporucit ubytovani ve 4.zone v domku u slovenske pani. Cesta do centra cca 30min, z Illfordu bus cca 5min na metro station a pak uz kam chcete kolem tech 30min. Cena nad 5 nocí 15 liber za noc,coz je bomba proti hotelum. Domaci jsou moc mili, je mozne domluvit si snidane, pripravi co budete chtit za 3 libry. Byli jsme moc spokojeni.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu