A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Velká Británie - Diskuze

Původní dotaz

London pass a doprava po Londýně

| dede
dede
Ahoj...chystám se na 4dny do Londýna a tak co sleduji...vše je pěkně mastné.....ale zároveň jsou různé karty na dopravu a památky....poradíte jak nejlíp ušetřit a neplatit vše za plnou taxu:
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Matěj K.
04.02.2010 17:13 188.95.122.***
RE: London Pass 

Kdybyste náhodou chtěli ušetřit za výlet do Londýna, objevil jsem, že Nescafé teď bude v brzku spouštět nějakou soutěž, kde jdou vyhrát letenky (do Londýna) od British Airways a navíc lístky na muzikál. Bude se soutěžit, mám ten dojem, od začátku března...spustí to na Facebooku (http://www.facebook.com/budclassic) Tak třeba se na někoho z nás usměje štěstí!:)

• Anonym (1)
PrinceznaII 04.01.2010 19:56
RE: London Pass 

Gilly a to by mne zajímalo jak se ti to za tři dny podařilo tolik ušetřit. To sis nemohla nic pořádně prohlédnout 8-O.. můžeš tu (nebo do SZ) vypsat seznam navštívených památek ,prosím ?

gilly
04.01.2010 00:30 84.244.83.***
London Pass 

Byla jsem v Londýně vloni v červnu na 3 dny a London Pass vřele doporučuju. Pozor jen na platnost - v pracovním týdnu platí Pass na dopravu až od 9:30. Jinak se mi s Passem podařilo na vstupech do památek ušetřit víc než 170 liber. Což už je docela pěkná suma. Pokud ale nechcete chodit do placených památek, vyplatí se spíše Oyster Card. Jinak na London Pass je sleva i na zmíněné London Walks - je to zajímavá možnost, jak poznat Londýn, jeho historii a méně či více obvyklá místa.

llll
08.08.2009 11:33 83.240.12.***
RE: Oyster 

Ahoj, na konci srpna jedu do Londýna a zaujalo mě cestování s Oyster Card..Na jedněch čských stránkách jsem se dočetla, že se na něho dá uplatnit i sleva na vstupné. Např. 2 za cenu 1. Na jejich oficiálníc stránkách jsem se nic takového nedozvěděla. Můžetemi poradit, jestli s tím máte někdo zkušenosti? Díky

• Anonym (1)
K.K.
28.01.2009 13:53 94.112.149.***
London Walks 

Jo a ještě jedna věc. Koukněte na www.walks.com
Je to spolek průvodců, kteří provádějí po památkách. Anglicky. Nic se nerezervuje, prostě jen přijdete na určené místo, zaplatíte nějakých 7 liber a necháte se vodit. Navíc se s nimi dá ušetřit na vstupném do památek - mají skupinové slevy. :-D :-D :-D

• Anonym (1)
K.K.
28.01.2009 13:48 94.112.149.***
Oyster 

London Pass je docela drahá záležitost, než si ho koupíte, rozmyslete si, do kolika památek vlastně chcete. Pozor LP neplatí všude.
Co se týče dopravy po Londýně, rozhodně doporučuji koupit si Oyster Card. Je to předplatní karta na veřejnou dopravu. Stojí 3 libry, což je vratná záloha. Pak si ji nabijete kreditem a vesele jezdíte. Je to výrazně levnější než jezdit s jízdenkama a levnější dokonce i než celodenní nebo několikadenní travelpass. Když pak kartu vracíte, dostanete zpět ty 3 libry plus zbylou nabitou částku, kterou jste neprojeli. ;-)

• Anonym (2)
Big Smile
02.01.2009 20:41 88.146.167.***
Tipy na ušetření 

Určitě se vyplatí celodenní jízdenky,protože předpokládám, že budete hodně jezdit po atraktivitách a potom se nám vyplatil takový "balíček" jízda vyhlídkovým busem + vstupenka do Madamme Thussaud´s + jízda lodí po Temži. Je to už ale pár let tak možná že už to ani neexistuje. Pokud máte nárok na nějakou slevovou kartu tak určitě pořídit, někde se ani nedívají jaká je a jestli je platná :-)

dede 31.12.2008 11:51
London pass a doprava po Londýně 

Ahoj...chystám se na 4dny do Londýna a tak co sleduji...vše je pěkně mastné.....ale zároveň jsou různé karty na dopravu a památky....poradíte jak nejlíp ušetřit a neplatit vše za plnou taxu:

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu