A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Velká Británie - Diskuze

Původní dotaz

London pass a doprava po Londýně

| dede
dede
Ahoj...chystám se na 4dny do Londýna a tak co sleduji...vše je pěkně mastné.....ale zároveň jsou různé karty na dopravu a památky....poradíte jak nejlíp ušetřit a neplatit vše za plnou taxu:
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
111111111111
20.01.2011 21:11 90.180.225.***
RE: RE: London Pass se vyplati 

Ahoj, chci se zeptat jak vlastně London pass funguje? Příliš nechápu na kolik placených památek mohu jít zdarma s LP a jestli mohu jezdit metrem neomezeně?

Děkuji za odpověď

• Anonym (2)
  • Anonym (15)
lukaaa
19.01.2011 11:28 88.101.39.***
RE: RE: RE: RE: London Pass se vyplati 

Kde jste byli? My chceme na Tower, Tower Bridge, Chelsea...

• Anonym (2)
  • Anonym (35)
gloom83
18.01.2011 22:56 89.176.171.***
RE: RE: RE: London Pass se vyplati 

Takže karta funkční. :-) Jen jsme toho moc nestihli. Prali jsme se tam s místním undergroundem. :-D

• Anonym (16)
  • Anonym (1)
gloom83
11.01.2011 23:53 89.176.171.***
RE: RE: RE: London Pass se vyplati 

Jj, od něj. :-D No uvidíme. Ptal jsem se ho, jak je možné, že to má tak levné, dokonce levnější než na londonpass.com a tak mi poslal weby, kde byly karty ještě o něco levnější než na ofiko stránkách a je to prý tím, že on k tomu nedodává brožurky, mapky a vše, co k tomu normálně je. Mně teda prý vyjímečně jednu poslal, ale ta přišla díky poště celá navlhlá, tak mi napsal, že je mu to líto a že mi pošle další. :-) Hodnocení má skvělé a připadal mi z komunikace jako velmi důvěryhodný, ale zdání někdy klame. :-)
Každopádně jsem bral jeden i pro slečnu, která z toho byla velmi nadšená, tak snad bude vše ok.
V sobotu to zjistím. :-D

• Anonym (2)
  • Anonym (23)
lukaaa
11.01.2011 22:48 88.101.39.***
RE: RE: London Pass se vyplati 

Koupil jsi je od talk2junior ? Snad jsem se taky nenapálil...

• Anonym (2)
  • Anonym (20)
gloom83
10.01.2011 18:36 89.176.171.***
RE: London Pass se vyplati 

Díky, nakonec jsem sehnal london pass na ebayi 1adult/1day za 20Liber/kus. Snad to nebude nějaká levárna, ale objednal jsem dva, obě karty přišly i s brožurkou, takže jsem zvědav. V sobotu odlétám, takže pak snad nezapomenu poreferovat. :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (19)
Rad 01.12.2010 05:15
London Pass se vyplati 

Podle me vlastni zkusenosti a podle zkusenosti mych zakazniku turistu se London Pass vyplati.Zrovna ted o vikendu tu byla particka 4 lidi na 3 dny a London Pass si poridili s predstihem a nechali si ho poslat do CR, takze kdyz prijeli, nemuseli resit jizdenky ani nic podobneho. Meli dost jasno co chteji vsechno chteji stihnout a co vybechat. Meli porizenej 3 denni Pass s tim, ze prvni dva dny behali po Londyne a treti den jem je rano v 9:30 vyzvedl na hotelu( v 10 meli stejne check out) a objizdeli jsme veci ktery nejsou zrovna v centru Londyna, jmenovite Hampton Court, London Motor Museum a nakonec Windsor Castle odkud jsem je odvezl rovnou na letiste Gatwick.A to cele i s obeem za 9 hodin.Cestou na letiste jsme schvalne pocitali, kolik vlastne za ty tri dny usetrili a vychazelo to na neco kolem £80 na hlavu.Musim rict, ze toho stihli dost, ale zese se nejak zvlast nehonili, takze pokud by to clovek pobral fakt hodne vazne, verim tomu ze se da usetrit i dvakrat tolik.
Cestovani zdar
Radek
Rad\'s Transfer

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
gloom83
25.11.2010 19:57 89.176.171.***
RE: RE: London pass 

Děkuji Vám za rady. Pokud bychom nakonec vyrazili dva, tak bych se každopádně přiklonil k akcím 2in1, ale pokud pojedu sám, tak nevím, která z možností bude výhodnější. :-? Jinak jsem se koukal, že jste byla ubytována v Kensal green. Přesně tam mám rezervaci i já, tak jsem zvědav. :-)

• Anonym (1)
Anonymous user 23.11.2010 13:13
RE: London pass 

Jestli můžu radit, tak London pass nekupujte, je to zbytečně drahé, jak jste sám poznamenal. Navíc do Big Bena se nedostanete,tam není muzeum,to by jste musel jen do parlamentu a ten je ve dnech jednání zadarmo viz:http://www.parliament.uk/visiting/, Tower bridge se dá pořídit 2za1 viz: http://www.daysoutguide.co.uk/attraction-types/2for1london.aspx no a co se plavby lodí týče tak doporučuju: http://www.thamesriverservices.co.uk/ bokud koupíte lístek on-line v předstihu je za polovinu!!Více když tak přímo na mém profilu.

• Anonym (1)
gloom83
21.11.2010 12:18 89.176.171.***
London pass 

Kruci, taky pořád zvažuju, jestli si objednat london pass nebo ne. Mám v plánu přiletět do Londýna v sobotu 15.1. dopoledne a odletět v pondělí večer 17.1. a pořád studuju, jestli koupit London pass with travel na 2 dny za £70,00
Odpadly by mi teda vstupy na některé památky i starost o jízdenku, ale nevím, jestli se to vyplatí. Někdo píše, že je to zbytečně drahé, ale to vstupné není samo o sobě moc levné.
Rád bych navštívil Big Ben, Tower bridge, tower, možná london zoo, rád bych se projel na lodi po Temži a do ledna toho bude určitě daleko více. Ubytován budu zřejmě na Lushington road, NW10.
Takže nevím, jestli koupit ten LP with travel nebo koupit kcestování tu jejich kartu za 3libry a dobít si ji a vstupy platit extra. Možná tam budu se spolucestující a někde jsem četl něco o akcích 2in1. No to je dilema. :-D Ještě že je ještě tolik času.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu