A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Velká Británie - Diskuze

Původní dotaz

London pass a doprava po Londýně

| dede
dede
Ahoj...chystám se na 4dny do Londýna a tak co sleduji...vše je pěkně mastné.....ale zároveň jsou různé karty na dopravu a památky....poradíte jak nejlíp ušetřit a neplatit vše za plnou taxu:
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Rad
27.05.2011 18:12 86.14.241.***
Re: Nabízím platné a nabité Oyster 

Dobry den,
pokud je jeste mate tak my by jsme je od Vas vzali.
Pujcujeme je nasim zakaznikum, kteri prijedou do Londyna na par dni, jsou na tom s anglictinou trosku hur a nechteji se potit v metru u okynka dlouhosahlym vysvetlovanim, coze to vlastne chteji :-)
V pripade zajmu me prosim kontaktujte jednim z nize uvedenych zpusobu.
Diky Radek
M: +44(0)797028876
W: www.radstransfers.co.uk
E: info@radstransfers.co.uk
S: skype - radstransfers.co.uk

• Anonym (14)
romansky666 26.05.2011 00:26
Re: Nabízím platné a nabité Oyster 

Dobrý den, je ta vaše nabídka ještě aktuální? Měl bych zájem.
Roman Potyš
737 969 248

• Anonym (12)
Pavel Růžek
26.04.2011 14:58 84.42.226.***
Nabízím platné a nabité Oyster 

Nabízím k prodeji dvě Oyster Card - každá nabita 20 Librami + 5 Liber kauce. Nabízím kartu za cenu 20 liber, dvě karty za 40 liber. Objednal jsem si je přes internet, ale bohužel přišli až v době, kdy jsem byl na cestě. Balíček je originál zabalen. Telefon 0420602584755

• Anonym (1)
Pan_Pedro 10.03.2011 09:16
RE: RE: Nabízím kartu na dopravu, oester card 

OK, tak se domluvíme, zaregistruj se a pošli mi email a domluvíme se

machara 09.03.2011 19:09
RE: Nabízím kartu na dopravu, oester card 

Ahojky. Jedu do Londýna na 7dnů začátkem dubna. Budu bydled v 1. zóně a max se budu pohybovat po 1. a 2. zóně a chtěl jsem se zeptat jaký tarif si mám koupit? Dále jak se dostanu z centra(Tower Bridge) na Greenwich? A jaký lístek potřebuji? Stačí lístek na 1. a 2. zónu na Oyster card? Jinak kartičky Oyster bych si vzal. Dík Petr :-)

• Anonym (13)
Pan_Pedro 06.03.2011 23:06
Nabízím kartu na dopravu, oester card 

Mám u sebe 2 kartičky Oester card, tak pokud někdo jedete do Londýna a chcete ušetřit, tak se ozvěte, jedná se o vratnou kartu, kterou mi bohužel zůstala, jelikož jsem ji nevrátil, a mám celkem 2

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
gloom83
27.01.2011 00:06 89.176.171.***
RE: RE: RE: London Pass se vyplati 

1111111111111:
http://londonpass.com/london-attractions/index.html Tady je seznam, co vše je zdarma, případně jaké jsou výhody s LP. Prostě vše, co je v seznamu je v ceně LP, jen to musíš stihnout v době, na jakou sis LP koupil. Tj 1day London pass platí jeden den a za ten den to vše nestihneš ani náhodou. :-D
Jinak pokud bys chtěl jezdit s LP zdarma metrem, musel bysis koupit London pass with travel a tam je v ceně i bus, metro a lodní doprava.

• Anonym (7)
  • Anonym (5)
gloom83
26.01.2011 23:54 89.176.171.***
RE: RE: RE: RE: RE: London Pass se vyplati 

Lukaaa: My toho moc nestihli, ale byli jsme na Tower, Tower Bridge, pak jsme se plavili na lodi po Temži (Thames River Boat Cruise) a ještě jsme navštívili Jewel Tower, pač jsme ji měli po cestě a byla v ceně London pass, ale tam toho k vidění moc nebylo. Jinak já byl ještě v Sea Life akváriu hned vedle London eye, ale to už jsem si platil zvlášť a nelituju toho. Počasí vyšlo skvěle a určitě bych se tam rád ještě vydal. :-)

• Anonym (8)
  • Anonym (10)
veronichka83 23.01.2011 11:37
RE: RE: RE: London Pass se vyplati 

11111111: pokud priletite na Heathrow, tak London pass si muzete koupit u metra primo na Hethrow. maji tam velmi mile lidi, radi vam pomuzou,poradi a na mape ukazou,jak se tam nejlepe a nejrychleji dostat.

• Anonym (7)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu