A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Velká Británie - Diskuze

Původní dotaz

Prosím o radu

06.04.2011 07:21:42 | Kristýnk4a
Prosím o radu,
jsem občankou Ukrajiny, v Čechách trvalý pobyt, a po Evropě cestuji bez problému.Chtěli bychom s přitelem odjet na poznavací pobyt do Londýna, ale nevím jak je to pro mě s vízem? Potřebuji ho, nepotřebuji, jak ho zařidit a za kolik vlastne stoji? Předem děkuji za odpovědi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Firuzé 26.03.2017 17:56
Orkneje  

Našiel by sa tu prosím Vás nejaký milovník plánovania ciest, ktorý by mi bol ochotný pomôcť? Cestujem do mestečka Kirkwall na Orknejach. Ako sa tam dostať, čo možno najlacnejšie? Letenky Edinburg-Kirkwall mi pripadajú príšerne drahé, uvítam hocijaký nápad, vďaka.

demmi
25.04.2014 01:25 82.10.195.***
Re: Prosím o radu  

Ahoj,chci jen poznamenat, ze snatkem se nic nevyresi, budes dal vizum potrebovat..mam podobnou situaci v rodine..takze zadne neuvazene ciny. ;-)

Huskice 10.05.2011 14:51
Re: Prosím o radu  

Ahoj, následující stránky bohužel odkazují na to, že víza potřebuješ: http://www.ukvisas.gov.uk/en/doineedvisa/visadatvnationals
Modelový příklad s radami: http://www.ukvisas.gov.uk/en/ukvqr;jsessionid=7FC6DEE2E9CD57D2B4798FB0D3657D62.tomcat12?redirect=true&promoId=22829598&reason=Visit&nationality=Ukraine&location=Czech+Republic
Žádost o vízum stojí 76 liber. Jestli nebude lepší si přítele nejdříve vzít a pak cestovat :-\ Jinak veškeré info je na výše uvedených stránkách a snad by mělo poradit i Ukrajinské zastupitelství v ČR! Jinak ale šťastnou cestu.

Kristýnk4a
06.04.2011 08:21 77.104.239.***
Prosím o radu  

Prosím o radu,
jsem občankou Ukrajiny, v Čechách trvalý pobyt, a po Evropě cestuji bez problému.Chtěli bychom s přitelem odjet na poznavací pobyt do Londýna, ale nevím jak je to pro mě s vízem? Potřebuji ho, nepotřebuji, jak ho zařidit a za kolik vlastne stoji? Předem děkuji za odpovědi

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu